اخبار

واکنش رییس بارسلونا به احتمال جذب پوگبا

1

جوزپ ماریو بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا از صحبت درباره‌ی تلاش بارسا برای جذب پل پوگبا ستاره‌ی منچستریونایتد خودداری کرد اما احتمال این انتقال پیش از پایان فرصت نقل و انتقالات اسپانیا را به کلی منتفی ندانست.

جوزپ ماریو بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا از صحبت درباره‌ی تلاش بارسا برای جذب پل پوگبا ستاره‌ی منچستریونایتد خودداری کرد اما احتمال این انتقال پیش از پایان فرصت نقل و انتقالات اسپانیا را به کلی منتفی ندانست.

به گزارش عاشقان به نقل از ورزش سه، درحالیکه آینده‌ی حضور پل پوگبا ستاره‌ی فرانسوی منچستریونایتد در این تیم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، چند صباحی است که بارسلونا به عنوان یکی از مصر ترین  تیم‌های خواهان او وارد میدان شده است.

پوگبا که در جریان اولین بازی فصل یونایتد در لیگ برتر، در مقابل لستر، که با پیروزی 2-1 منچستریونایتد به پایان رسید بازوبند کاپیتانی را به بازو بسته بود در سالهای گذشته رابطه‌ی پرتنشی با سرمربی پرتغالی یونایتد، ژوزه مورینیو داشته. پوگبا چند روز پیش هم اعلام کرد که اگر بگوید چه می‌خواهد، جریمه خواهد شد و به شبک و شبهه‌ها درباره‌ی آینده‌اش در اولدترافورد دامن زد.

درحالیکه پنجره‌ی نقل و انتقالات انگلیس روز 9 آگوست بسته شده ولی تیم‌های اسپانیایی تا روز 31 آگوست برای جذب بازیکنان جدید فرصت دارند.

بعد از پیروزی 2-1 بارسلونا در مقابل سویا در سوپرجام اسپانیا که روز یکشنبه برگزار شد، بارتومئو در پاسخ به سوالی درباره‌ی وضعیت پوگبا گفت:” من درباره‌ی هیچ اسمی صحبت نمی‌کنم. ما برای همه‌ی باشگاه‌ها احترام قائلیم و هنوز 20 روز تا پایان فرصت نقل و انتقالات ما باقی مانده. باید ببینیم در نهایت کدام بازیکنان به بارسا می‌آیند. تمرکز ما روی لیگ است. پس بهتر است درباره‌ی بازیکنها از اریک آبیدال، رامون پلینز یا پپ سگورا بپرسید. ما هنوز وقت داریم”.

بارسا در فرصت نقل و انتقالات بسیار فعال بوده و مالکوم، آرتور، کلمنت لانگلت و آرتورو ویدال را به خدمت گرفته. ولی بنا به گزارش‌ها غول کاتالان بعد از خروج اینیستا از این تیم و پیوستن به لیگ ژاپن همچنان به دنبال تقویت خط هافبک خود است.  

والورده سرمربی بارسلونا در این باره گفت:” ما دیگر هرگز یک آندرس اینیستای دیگر پیدا نخواهیم کرد. این غیرممکن است چون در دنیا تنها یک اینیستا هست که در ژاپن حضور دارد. من به جذب بازیکنهای جدید فکر نمی‌کنم. من به فکر تیمم و آماده شدن برای مسابقه‌ی بعدی هستم. برنامه‌ی من این است. ولی تا زمانی که پنجره‌ی نقل و انتقالات بسته نشود هیچ چیز مشخص نیست”.

در باره نویسنده / 

ashegan